Prezentujemy meble na wymiar, kuchenne, łazienkowe i biurowe

Meble do kuchni

Kuchnia to niezwykłe miejsce w naszym domu. Dlatego tworząc meble zawsze staramy się aby były one funkcjonalne i nowoczesne dbając o najmniejsze detale.

Meble do biura

W dzisiejszych czasach bardzo wiele czasu spędzamy przy komputerze, dlatego bardzo duże znaczenie ma sposób umeblowania biura.

Meble do salonu

Salon to miejsce, gdzie spędzamy wiele czasu. Najczęściej w gronie najbliższej rodziny czy przyjaciół. Nigdzie indziej jak tutaj, meble stanowią produkt, który jest wizytówką domu czy mieszkania.

Szafy wnękowe

Produkowane przez nas szafy wnękowe charakteryzują się dużą funkcjonalnością. Zawsze dbamy o szczegóły. Projekty tworzymy w oparciu o sprawdzone rozwiązania.

Meble do łazienki

W oparciu o Twoje pomysły stworzymy meble, które sprawią, że Twoja łazienka będzie łazienką marzeń. Obecnie łazienka to coś więcej niż pomieszczenie do utrzymania czystości.

Meble do sypialni

Sypialnia do miejsce gdzie dominuje prywatność. Spędzamy w niej prawie jedną trzecią naszego życia. Nasze meble nadadzą Twojej sypialnii niepowtarzalny styl i charakter.

Oferta mebli firmy Emma

Zabudowy, szafy wnękowe

Zabudowy, szafy wnękowe, które charakteryzują się funkcjonalnością. Wykonane z dobrej jakości materiałów, odpowienio dobranych systemów.

Meble Łazienkowe

Meble odporne na wyjątkowe warunki. Wykonane tak aby były łatwe w utrzymaniu czystości, jednocześnie posiadały odpowieni styl.

Garderoby

Nowoczesne i praktyczne garderoby. Garderoba, aby była wygodna w użytkowaniu musi być prawidłowo zaprojektowana.

Meble kuchenne

Funkcjonalne zabudowy zarówno do małych jak i przestronnych pomieszczeń. Cechuje Nas szeroki asortyment najwyższej jakości.