Bogata oferta - meble na wymiar!

Celem zakładu EmmaMeble we Wrocławiu są wysokiej jakości meble, które zadowolą naszych Klientów. Projektując meble kierujemy się zarówno funkcjonalnością jak również zachowaniem nowoczesnego designu. Dzięki dużemu doświadczeniu pomagamy w urządzaniu i wyborze odpowiednich materiałów meblowych. Działamy na terenie woj. dolnośląskiego z naciskiem na takie miasta jak: Wrocław, Oleśnica, Trzebnica, Brzeg, Oława, Jelcz Laskowice, Łozina. Zapewniamy bezpłatny dojazd w dogodnym dla Państwa terminie. Wykonamy pomiary, omówimy Państwa oczekiwania oraz bezpłatnie przygotujemy projekt wraz z wyceną.

Nasza oferta to przede wszystkim:


meble kuchenne

Dlaczego warto wybrać nasze meble?

Wrocław to główe miasto, do którego dostarczamy i produkujemy meble na wymiar. Realizujemy indywidualne projekty meblowe do każdego pomieszczenia. Zawsze dbamy o jakość, styl i modę, aby odpowiednio doradzić. Wrocław dla nas to najwięcej zadowolonych klientów.

meble kuchenne

Producent Mebli

Prowadzimy kameralny zakład (Wrocław), co za tym idzie do ceny mebli nie musimy doliczać drogich kosztów wynajmu, dzięki czemu ceny naszych mebli są zawsze konkurencyjne.

meble kuchenne

Stosowane materiały

Firma EmmaMeble wykorzystuje wszystkie dostępne na rynku materiały z branży meblowej. Materiały te charakteryzuje duża niezawodność, co sprawia, że meble na wymiar stworzone przez naszą firmę spełniają oczekiwania najbardziej wymagających klientów.

Jakość wykonania

Materiały z których produkujemy meble charakteryzują się dużą jakością, niezawodnością. Dbamy o indywidualny charakter mebli na wymiar, gdyż nie pracujemy szablonowo. Każde meble posiadają gwarancję i serwis pogwarancyjny.

Jak wygląda współpraca z Nami?

Krok 1

Zadzwoń do Emmameble.

Po umówieniu wizyty przyjedziemy dokonać niezbędnych pomiarów. Wysłuchamy potrzeb klienta i fachowo doradzimy. Omówione zostaną szczegóły z jakich materiałów mają zostać wykonane meble na wymiar, jaki osprzęt Państwa interesuje.

Krok 2

Projekt, wycena.

Posiadając wymiary pomieszczeń oraz uzgodnione preferencje wykonujemy szczegółowy projekt mebli. Następnie zostaną Państwo zaproszeni na spotkanie w celu omówienia szczegółów dotyczących projektu - u Nas w firmie bądź w innym uzgodnionym miejscu. Posiadając wszystkie informację podpiszemy stosowną umowę.

Krok 3

Wykonanie mebli.

Po zatwierdzeniu zamówienia przystępujemy do realizacji. Jeżeli meble na wymiar są już wykonane, kontaktujemy się z Państwem i dostarczamy pod wskazany adres. Na miejscu przystępujemy do montażu.